Paslauga - pirk išsimokėtinai

 •  

  Paslauga - pirk išsimokėtinai

  Pasinaudokite "Mokilizingo" paslauga, nes palūkanos - 0 %, kai sudatore sutartį 12 mėn.

  Pavyzdžiui, skolinantis 1500 Lt (434,43 Eur), kai sutartis sudaroma 12 mėn. be pradinio įnašo, kai pirma įmoka mokama po 1 mėn., fiksuota metinė palūkanų norma – 0 %, sutarties mokestis – 7 %, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 13,44 %. Eilinės įmokos suma – 133,75 Lt. Bendra mokama suma – 1605 Lt (464,85 Eur). Jums gali būti pasiūlytos ir kitos finansavimo sąlygos, atsižvelgiant į Bendrovės atliktą mokumo ir rizikos vertinimą, taip pat jei mokėsite avansą ar pasirinksite kitokį nei 12 mėnesių terminą ir įmokų mokėjimo dieną.

  Jums nebereikia taupyti: norima preke ar paslauga galite pradėti naudotis iš karto, o atsiskaitysite įmokas mokėdami kas mėnesį pagal nustatytą grafiką. Pirkimo išsimokėtinai privalumai:
  sudarant Pirkimo išsimokėtinai sutartį reikalingas tik Jūsų tapatybę patvirtinantis dokumentas (pasas, asmens tapatybės kortelė, naujojo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimas ar leidimas nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje);
  pasirinkite patys: kur, kada ir kaip norite mokėt įmokas;

  Automatiniu būdu Jūsų vertinimo sąlygos:
  finansuojama suma (su PVM): nuo 150 Lt (43,44 Eur) iki 15 000 Lt (4344,30 Eur);
  mažiausia mėnesio įmokos suma – 10 Lt;
  įmanomas pirmos įmokos atidėjimas iki 6 mėn.;
  amžius 20 iki 70 metų amžiaus.

   

  Kaip pirkti išsimokėtinai naudojantis "SB lizingo" ar "Mokilizingo" paslauga?

  1. Internetinės parduotuvės (toliau Parduotuvės) tinklalapyje www.virtuvesnamai.lt pasirenkate pageidaujamų prekių krepšelį.
  2. Parduotuvės tinklalapyje užpildote visą registracijai reikalingą asmeninę ir kontaktinę informaciją.
  3. Pasirenkate atsiskaitymo būdą "Ūkio banko lizingas" arba „Mokilizingas“. Pabaigus užsakymą iki galo ir gavus parduotuvės patvirtinimą, spauskite "Apmokėti užsakymą" .
  4. Jūs automatiškai būsite perkeliami į Ūkio banko lizingo arba Mokilizingo sistemą. Lizingo bendrovės sistemoje turite užpildyti likusius tuščius laukelius:
  o Kliento asmens kodas;
  o Kliento dokumento tipas ir numeris;
  o Kliento vardas;
  o Kliento pavardė;
  o Kliento kontaktinis adresas;
  o Kliento kontaktinis telefonas;
  o Vienas kliento el. pašto adresas (neprivalomas);
  o Pageidaujamas pradinis įnašas (LTL);
  o Pageidaujama pirmosios įmokos data;
  5. Užpildžius asmens kodą, iš karto lizingo bendrovės sistemoje yra patikrinama, ar turite pasirašytą sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo:
  5.1 Jeigu nesate pasirašęs tokio dokumento, jums pasiūloma vienas iš priimtinų variantų: (sutikimą galima pasirašyti naudami savo internetinę bankininkystę)
  Su asmens tapatybės dokumentu nuvykti į bet kurį banko (Ūkio banko arba Mokilizingo) filialą ar taupomąjį skyrių ir ten pasirašyti sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo. Klientui sutikimą pasirašius banke, sistemoje iš karto šis faktas užfiksuojamas ir jis gali toliau tęsti pirkimą.
  Atsispausdinti iš lizingo bendrovės sistemos sutikimą ir jį pasirašius nusiųsti Parduotuvei faksu arba skanuotą var. el. paštu. Parduotuvės darbuotojas, gavęs ir patikrinęs šį dokumentą, lizingo bendrovės sistemoje turi pažymėti, kad klientas atsiuntė pasirašytą sutikimą. Tai pažymėjus sistemoje, klientas toliau gali tęsti pirkimą.

  5.2 Jeigu esate pasirašę sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo, tai užpildžius visus punkte nr. 4 pateiktus laukelius, turite paspausti mygtuką „Tęsti“.

  6. Paspaudus mygtuką „Tęsti“ yra automatiškai vykdomas kliento mokumo įvertinimas ir pateikiami galimi finansavimo variantai:
  6.1 Jeigu jūsų išsirinktam prekių krepšeliui finansavimo suteikti negalima, apie tai jus būsite informuotas pranešimu ir jums bus pasiūlyta telefonu arba el. paštu kreiptis į Parduotuvės darbuotojus, kurie susisieks su lizingo bendrovės ekspertais. Parduotuvės darbuotojas lizingo bendrovės ekspertams per lizingo sistemą pateikia paraišką – užklausą apie galimybę finansuoti klientą. Ekspertai išnagrinėję situaciją, lizingo bendrovėssistemoje pateikia galimus finansavimo atsakymus.

  6.2 Jeigu jūsų išsirinktam prekių krepšeliui galima suteikti finansavimą, tai pateikiami visi galimi (tame tarpe ir jūsų pasirinktasis) finansavimo variantai. Pateikiama ši informacija apie finansavimo sąlygas: sutarties terminas, pradinis įnašas, sutarties mokestis bei mėnesio įmoka. Jūs turite pasirinkti pageidaujamą variantą, peržiūrėti jį ir sudaryti sutartį. Jei pateiktieji variantai jūsų netenkina, jūs galite kreiptis į lizingo bendrovės ekspertus.

  7. Paspaudus mygtuką „Sudaryti sutartį“, pirkimo išsimokėtinai sutartis yra sudaroma.
  Jums bus pateikiamas pranešimas, kad sutartis sėkmingai sudaryta. Jūs būsite grąžinamas į Parduotuvės www.virtuvesnamai.lt tinklalapį. Informacija apie sudarytą sutartį yra iš karto pateikiama Parduotuvei.

  8. Sudarius sutartį, jūs turite sumokėti pasirinktą pradinį įnašą Pardavėjui (pvz.: pradinio įnašo apmokėjimas gali būti mokamas pavedimu ar grynaisiais).

  9. Kurjeriui pristatant prekes, Jūs privalote su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę, naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą, leidimą nuolat gyventi Lietuvoje), jo kopiją, o taip pat kitus www.virtuvesnamai.lt darbuotojo nurodytus dokumentus. Mūsų vairuotojas ar kurjeris sutikrins dokumentų kopijas pagal pateiktus originalius dokumentus, pateiks pasirašyti lizingo sutartį, sutikimą prekės priėmimo perdavimo aktą bei perduos Pirkėjui prekes.

  10. Įvykdžius visus įsipareigojimus pagal vartojimo kredito sutartį, prekė tampa Jūsų nuosavybe.

  Malonaus apsipirkimo mūsų parduotuvėje!